Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Madara - Wielka debata

Go down 
+2
★Nieśmiały★
Averisa
6 posters
AutorWiadomość
Averisa

Averisa


Liczba postów : 33
Join date : 29/03/2014
Skąd : Górny Śląsk

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 6:58 pm

Witam !
Na początku chciałam przeprosić za miejsce,w którym umieściłam ten temat - wydało mi się ono najlepsze spośród możliwych ale do rzeczy.

Dziś rozmawiałam z Administratorem na temat profesji premium - Uchiha Madara ( zostanie on dodany w następnym update )

Niestety z naszej rozmowy wywnioskowałam,że Madara nie będzie się wyróżniał na tle innych postaci niczym oprócz grafik.Nie będzie on silniejszy niż postaci non-premium.Jest to według mnie błąd, ponieważ postać ta ma kosztować 3000 pkt w sms shop co w przeliczeniu na zł wychodzi ~30zł sms-em i 20 zł przelewem.Jak na mój gust jest to sporo za duża cena za to,że będziemy się wyróżniali tylko wyglądem, a nie siłą Smile

Postanowiłam więc przeprowadzić małą ankietę odnośnie tego czy Madara powinien być silniejszy niż reszta postaci czy też powinien dostosować się do nich. Link :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zadałam pytanie 14 osobom. Trzy z nich udzieliły odpowiedzi "Nie".
Ja jestem oczywiście Za wzmocnieniem Madary - Płacę więc wymagam jak powiedział Drewniak Wink
Temat założyłam głównie dla informacji Administratora,ale mile widziane są wasze opinie Smile

Pozdrawiam Averisa
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 7:04 pm

3 razy tak idzesz dalej Wink
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 7:07 pm

Jak wyżej Very Happy
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Brodziak Aka Eternal




Liczba postów : 6
Join date : 13/04/2014

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:43 pm

Wydać 30zł na profke która jest tak samo(lub słabsza) niż zwykła profesja . Hmmm... Gdzie Jest tu sens ? Wywalenie 30zł na ładny wygląd nie jest zbyt opłacalne. Racjonalnym natomiast jest to że Madara Jako iż jest to płatna profesja musi być silniejszy , spójrzmy chociaż na anime , oczywiście nie mówię że Madara ma być aż tak potężny xd bo gra jest robiona na podobie anime natomiast nie jest jej odzwierciedleniem , ale na chłopski rozum , jeśli za coś zapłacę ( sporo w tym przypadku) chcę aby to było lepsze , Popieram Averis w 100% Madara musi być silny .
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
wilkuwdza




Liczba postów : 5
Join date : 31/05/2014

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:19 pm

Gdzie wy widzicie sens w tej profesji ?? Madara hmm czy to ma jakiś senso co taka postać która będzie silniejsza od reszty po miesiącu będą same Madary Biegać -_- i powoła przestanie grać a druga połowa będzie co jakiś czas bo będą mieli kary za wysyłanie sms z konta mamy xd Smile
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:19 pm

wilkuwdza napisał:
Gdzie wy widzicie sens w tej profesji ?? Madara hmm czy to ma jakiś senso co taka postać która będzie silniejsza  od reszty po miesiącu będą same Madary Biegać -_- i powoła przestanie grać a druga połowa będzie co jakiś czas bo będą mieli kary za wysyłanie sms z konta mamy xd Smile
szybki jesteś już prawie nikt nie gra bo adm ma wyjebane i nie wchodzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Madara - Wielka debata Empty
PisanieTemat: Re: Madara - Wielka debata   Madara - Wielka debata Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Madara - Wielka debata
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Madara - nowa profesja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pogadanki-
Skocz do: