Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co to ma być ?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Wolak

Wolak


Liczba postów : 20
Join date : 08/03/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 11:34 am

Paczajcie Sha  
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mam pytanie : Kto to mi zrobił, i jak mi mogl to wrzucić do domku .? xDDD  Sha  Przyznać się Very Happy
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 12:50 pm

no widzisz jak cie lubią  Yondaime 
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 2:13 pm

a kto go lubi ? Spam 
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 7:05 am

i to cała lista  os lubiących wolaka ?

 Sha . Sha
edit
wow znalazlem 2 kolegow wolaka  Sha .  Sha 
Kor i Monster  kthumb 
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 7:52 pm

prawidłowa odpowiedź  kthumb 
Powrót do góry Go down
Wolak

Wolak


Liczba postów : 20
Join date : 08/03/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 6:12 pm

Nie gram tutaj aby się z kimś zaprzyjaznić . 2 osoby mi wystarczą, wiecej nie potrzebuje. Gram for fun. To, że padacie to mnie nie obchodzi .
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 6:37 pm

no widzisz brak kolegów ci nie przeszkadza bo jesteś no-lajf <3
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:49 pm

12h dziennie to tylko gdy mama zrobi kare na "internety" gdy nie ma kary to jest 25/8 Wink tak jest 25/8 Wink
Powrót do góry Go down
klocuch12

klocuch12


Liczba postów : 5
Join date : 15/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 9:59 pm

Ten wolaczke to wgl nol-lajf siedzi tylko na nusie i caly czasz placze i siedzy tylko na trainach bo inaczej pada i potem placze o lvl i ze nie bedzie gral. Wolaczek to dziecko ktore tylko placze i to wszystko co potrafi.
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 6:02 pm

u mnie ma ksywe wolaczek aka placzek bo plakal jak mu zabilem noob chara ktorym nawet nie gra ;x
Powrót do góry Go down
Wolak

Wolak


Liczba postów : 20
Join date : 08/03/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 8:02 pm

U ciebie mam ksywe wolaczek aka placzek, nie dlatego że płakałem tylko dlatego, że zabiłeś mi noob chara w miejscu w którym nie powinieneś (depo ten bug). Potem administrator dał Ci bana za to. I ty plakaleś, nie ja . Klocuch inaczej pada? I dlatego siedzę na trainach fuck logick. Nie pamiętam abyś ty mnie zabił. : ) Zero zawsze było zerem : ) I ten grać tu będę cały czas. Chyba, że serwer padnie. W next up tez was ścisne jak zawsze Wink Przyjaciół to się chyba poznaje w rl, a nie na ots.Więc mi nie pierdolcie o no-life. Sry,że tak pozno odpisałem, ale nie odwiedzam forum ;x
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitimeSro Cze 11, 2014 11:55 am

Wolak napisał:
U ciebie mam ksywe wolaczek aka placzek, nie dlatego że płakałem tylko dlatego, że zabiłeś mi noob chara w miejscu w którym nie powinieneś (depo ten bug). Potem administrator dał Ci bana za to. I ty plakaleś, nie ja . Klocuch inaczej pada? I dlatego siedzę na trainach fuck logick. Nie pamiętam abyś ty mnie zabił. : ) Zero zawsze było zerem : ) I ten grać tu będę cały czas. Chyba, że serwer padnie. W next up tez was ścisne jak zawsze ;)Przyjaciół to się chyba poznaje w rl, a nie na ots.Więc mi nie pierdolcie o no-life. Sry,że tak pozno odpisałem, ale nie odwiedzam forum ;x

ja płakałem bo dostałem bana XD? ja wtedy zmieniałem serwa bociku bez rl życia Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co to ma być ?  Empty
PisanieTemat: Re: Co to ma być ?    Co to ma być ?  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co to ma być ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Screeny/PixelArt-
Skocz do: