Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kilka pomysłów

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
malesz

malesz


Liczba postów : 1
Join date : 27/04/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 8:04 pm

1. Odnowić poradnik do sag(np screen), oraz dodać do poradnika sagi z pacc.
2. Co do misji to można by było dodać (licznik), gdy np mamy do zabicia 100 Swordsman, który będzie pokazywać nam ile nam zostało.
3. Dodać nowe postacie " Temari ", " Tobi ", " Orochimaru ", " Kabuto ", " Tsunade ", " Raikage ", " Pain ",
" Minato ", " Hashirama ", " Killer Bee", " Danzo "
4. Zrobić tak, żeby można było zamieniać golda na coś, a to coś na jeszcze coś ( tak wiem bardzo dokładnie, ale to administracja powinna chyba nazwy wymyślać ; p)
5.  Nowe expowiska dla większy lvl (dla pacc, oraz facc)
6. Więcej czarów dla pacc ( a nie tylko 2 i to na high lvl)
7. Nie wiem czy tylko ja nie mam tych czarów u Sakury (Make Health Chocolate, Make Chakra Chocolate), ale odnowić te czary, to znaczy przywrócić je, bo jak by nie patrzeć, to na większości chyba ots Sakura tworzy sobie coś takiego ; )

Z góry dzięki za rozpatrzenie, opinie ( negatywne i pozytywne) i uwagi mile widziane Wink
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 8:45 pm

ja bym jeszcze do tego dodał dla kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimePią Maj 16, 2014 9:52 am

Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimePią Maj 16, 2014 10:29 am

★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem

Przecież piszę "np." 100 g , można nawet dać 500 ...
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimePią Maj 16, 2014 3:58 pm

Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem

Przecież piszę "np." 100 g , można nawet dać 500 ...

Jestem na nie ;c
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimePią Maj 16, 2014 9:05 pm

★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem

Przecież piszę "np." 100 g , można nawet dać 500 ...

Jestem na nie ;c
za 1 dzień 500 g ? pomyśl chwilę  Very Happy 
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 10:24 am

Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem

Przecież piszę "np." 100 g , można nawet dać 500 ...

Jestem na nie ;c
za 1 dzień 500 g ? pomyśl chwilę   Very Happy 

tak tylko że za wyexpienie postaci mam ok 2k golda z dokladym zbieraniem lootów
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 10:45 am

★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
ja bym jeszcze do tego dodał dla  kazdej profy na 550 transform a na 600 coś hard  , oraz npc u którego będzie można kupić 1 dzień pacca za np.100 g :)każdy by miał chociaż szansę chodź wiem że Admin na tym będzie stratny
jakby tak było to serwer by nie miał się z czego utrzymać bo 100g to nie problem

Przecież piszę "np." 100 g , można nawet dać 500 ...

Jestem na nie ;c
za 1 dzień 500 g ? pomyśl chwilę   Very Happy 

tak tylko że za wyexpienie postaci mam ok 2k golda z dokladym zbieraniem lootów

Ale teraz pomyśl , jak byś to nie był Ty tylko weźmy na to jakiś 400 naruto , bardziej kupi pacca za sms niż za golda jak by tak było
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 4:55 am

Co do pkt 2 i 6 to admin już powiedział parę słów na ten temat, a co do reszty to niepotrzebne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kilka pomysłów Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów   Kilka pomysłów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kilka pomysłów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomysły-
Skocz do: