Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wpadka przy przelewie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Epitron




Liczba postów : 2
Join date : 25/08/2013

Wpadka przy przelewie Empty
PisanieTemat: Wpadka przy przelewie   Wpadka przy przelewie Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 6:17 pm

Mialem mala wpadke przy przelewie. Wowczas przelalem pieniadze ale zamiast tytulu przelewu wpisalem adres. Co moge w tej sytuacji zrobic mam oczywiscie potwierdzenie przelewu. Pozdrawiam i czekam na jak najszybsza odpowiedz od Administracji.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Epitron




Liczba postów : 2
Join date : 25/08/2013

Wpadka przy przelewie Empty
PisanieTemat: Re: Wpadka przy przelewie   Wpadka przy przelewie Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 4:50 pm

Wlasnie zauwazylem 0 pomocy ze strony administracji..... Na szczescie sam sobie to ogarnolem Smile Ale bez przesady zeby az tak Admini nie interesowali sie swoim serverem.... Co to ma byc? Mogliby miec jesli by bylo wszystko doprowadzone do perfekcji a niestety tak nie jest. Ogolnie wiele osob czeka az przesunie "nas" na reszte sag bo "Kazegake" nie dziala...Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 37
Join date : 17/08/2013

Wpadka przy przelewie Empty
PisanieTemat: Re: Wpadka przy przelewie   Wpadka przy przelewie Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 9:22 pm

Jakie 0 pomocy ja się pytam, to że nie czytasz prywatnych wiadomości to już nie moja wina.
Zamykam.
Powrót do góry Go down
https://nusots.forumpolish.com
Sponsored content





Wpadka przy przelewie Empty
PisanieTemat: Re: Wpadka przy przelewie   Wpadka przy przelewie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wpadka przy przelewie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomoc-
Skocz do: