Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Sense]Itp

Go down 
+2
Admin
Hyena
6 posters
AutorWiadomość
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeSro Maj 21, 2014 11:20 pm

-Dodać każdej profe coś jak sense.
-Ten Ten dodać buffa bo jako jedyna teraz nie ma.
-Shikamaru Buff nie da się użyć, gdzieś jest bład chyba.
-Mystic Palm Technique Sakury nie powinno móc się samemu leczyć -.- od tego ma już innego heala + combować heal może -.-
-Żeby lv aż tak bardzo nie spadał, wtedy by się wiecej ludzi biło Smile np 1 lv -1 dead a nie jak jest teraz 3/4 ;P
Jak bedzie coś wiecej będe editować.
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 3:25 pm

Ogólnie Admin mógłbyś sie wypowiedzieć zwłaszcza na temat Mystic Palm Technique ;P
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 37
Join date : 17/08/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 8:11 pm

Jest to na pewno dobry pomysł, postaram się to dodać w update nad którym aktualnie cały czas pracuje.
Powrót do góry Go down
https://nusots.forumpolish.com
Zly Dotyk Boli Cale Zycie

Zly Dotyk Boli Cale Zycie


Liczba postów : 13
Join date : 03/10/2013
Age : 27
Skąd : Słubice

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimePon Maj 26, 2014 5:28 pm

nie ze cos ale kakashi tez nie ma buffa ;d bo sharingan nie dziala
xd
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 37
Join date : 17/08/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimePon Maj 26, 2014 6:08 pm

Spokojnie wszystko się zrobi. Najpierw chcę zrobić co zaplanowałem w update a potem ponaprawiam wszystko co nie działa. A co do tych buffów to było już mówione że w update każda postać będzie miała buffa Smile
Powrót do góry Go down
https://nusots.forumpolish.com
Zly Dotyk Boli Cale Zycie

Zly Dotyk Boli Cale Zycie


Liczba postów : 13
Join date : 03/10/2013
Age : 27
Skąd : Słubice

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 12:16 pm

Admin napisał:
Spokojnie wszystko się zrobi. Najpierw chcę zrobić co zaplanowałem w update a potem ponaprawiam wszystko co nie działa. A co do tych buffów to było już mówione że w update każda postać będzie miała buffa Smile




a masz jakis w miare przyblizony czas update? Very Happy
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeCzw Maj 29, 2014 1:06 am

-To przed Update Zwieksz chociaż możliwość wiekszego skilowanie Jutsu Level niż 156 daj z 200 (chociaz to nierealne)

-Przy uchicha legach zalozonych nie da sie osiagnac wiecej niz 190 gena ;P trzeba zdejmować a to sie nie powinno nakładać ;/

-Vitality powinno rosnać duużo szybciej bo i tak mało co daje ale na low lv by sie graczon przydało zawsze dodatkowe hp Smile

-O staku już dzis rozmawialiśmy to wiesz co o nim myśle ;P

-Tsukoiomy Bład (nie wiem jak sie pisze) Bład, typ walnoł Tsukoyomi w Szpeciala a jak Szpecial był w nim to ja typa ubiłem a on tam został uwięziony Wink

-Kurama Legs/Armor dodać żeby dodawały skille po np 15 bo są słabsze niż madara a powinny być RaRe Razz
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimePią Maj 30, 2014 11:32 pm

Hyena napisał:
-To przed Update Zwieksz chociaż możliwość wiekszego skilowanie Jutsu Level niż 156 daj z 200 (chociaz to nierealne)

-Przy uchicha legach zalozonych nie da sie osiagnac wiecej niz 190 gena ;P trzeba zdejmować a to sie nie powinno nakładać ;/

-Vitality powinno rosnać duużo szybciej bo i tak mało co daje ale na low lv by sie graczon przydało zawsze dodatkowe hp Smile

-O staku już dzis rozmawialiśmy to wiesz co o nim myśle ;P

-Tsukoiomy Bład (nie wiem jak sie pisze) Bład, typ walnoł Tsukoyomi w Szpeciala a jak Szpecial był w nim to ja typa ubiłem a on tam został uwięziony Wink

-Kurama Legs/Armor dodać żeby dodawały skille po np 15 bo są słabsze niż madara a powinny być RaRe Razz

Nie zgadzam się na to kurama legs /armor , są to itemy które mają strasznie dużo reg . a co do Tsukuyomi ? wstawiłbym zamiast tego jakiś inny atak który itaś używał bo to co się dzieje z tsuku to są na prawdę jaja
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimePią Maj 30, 2014 11:33 pm

Admin napisał:
Spokojnie wszystko się zrobi. Najpierw chcę zrobić co zaplanowałem w update a potem ponaprawiam wszystko co nie działa. A co do tych buffów to było już mówione że w update każda postać będzie miała buffa Smile

Skoro mowa o updacie , to kiedy on nastąpi w końcu ?
Powrót do góry Go down
Zly Dotyk Boli Cale Zycie

Zly Dotyk Boli Cale Zycie


Liczba postów : 13
Join date : 03/10/2013
Age : 27
Skąd : Słubice

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 10:00 am

Andrut napisał:
Admin napisał:
Spokojnie wszystko się zrobi. Najpierw chcę zrobić co zaplanowałem w update a potem ponaprawiam wszystko co nie działa. A co do tych buffów to było już mówione że w update każda postać będzie miała buffa Smile

Skoro mowa o updacie , to kiedy on nastąpi w końcu ?


Oraz czy bedzie res charow Razz (mam nadzieje ze nie)
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 1:55 pm

Farba napisał:
Andrut napisał:
Admin napisał:
Spokojnie wszystko się zrobi. Najpierw chcę zrobić co zaplanowałem w update a potem ponaprawiam wszystko co nie działa. A co do tych buffów to było już mówione że w update każda postać będzie miała buffa Smile

Skoro mowa o updacie , to kiedy on nastąpi w końcu ?


Oraz czy bedzie res charow Razz(mam nadzieje ze nie)

nie będzie bo pisałem kiedyś z adminem o resie w up ;x
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 11:17 am

Andrut napisał:
Hyena napisał:
-To przed Update Zwieksz chociaż możliwość wiekszego skilowanie Jutsu Level niż 156 daj z 200 (chociaz to nierealne)

-Przy uchicha legach zalozonych nie da sie osiagnac wiecej niz 190 gena ;P trzeba zdejmować a to sie nie powinno nakładać ;/

-Vitality powinno rosnać duużo szybciej bo i tak mało co daje ale na low lv by sie graczon przydało zawsze dodatkowe hp Smile

-O staku już dzis rozmawialiśmy to wiesz co o nim myśle ;P

-Tsukoiomy Bład (nie wiem jak sie pisze) Bład, typ walnoł Tsukoyomi w Szpeciala a jak Szpecial był w nim to ja typa ubiłem a on tam został uwięziony Wink

-Kurama Legs/Armor dodać żeby dodawały skille po np 15 bo są słabsze niż madara a powinny być RaRe Razz

Nie zgadzam się na to kurama legs /armor , są to itemy które mają strasznie dużo reg . a co do Tsukuyomi ? wstawiłbym zamiast tego jakiś inny atak który itaś używał bo to co się dzieje z tsuku to są na prawdę jaja

Mają może dużo regena ale do pvp to jest syf nie to co madara.
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 4:50 pm

Własnie o to mi chodziło arox, że jest to syf nie z tej ziemi Smile
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitimeSro Cze 04, 2014 5:53 pm

Przydałoby się chociaż +5 do skilli na kuramie zeby nie były takie słabe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Sense]Itp Empty
PisanieTemat: Re: [Sense]Itp   [Sense]Itp Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Sense]Itp
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomysły-
Skocz do: