Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Regeny z itemów i inne

Go down 
AutorWiadomość
Rasmey




Liczba postów : 4
Join date : 17/05/2014

Regeny z itemów i inne Empty
PisanieTemat: Regeny z itemów i inne   Regeny z itemów i inne Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 8:54 am

Moim pomysłem jest zmniejszenie regenu z itemków bo gra traci tak naprawdę sens można uzyskać 15 tyś regenu /s jaka to przyjemność z gry jak może cie zabić tylko madara.
Dodać anhi na 400 lvl gdzie by były nagrody z kurama seta po bokach 2 4 6 8 ogoniste bestie a na przeciwko nam kyubi i zrobić że po ubiciu jest teleport
Zmiana u nejiego z stuna na parala na skillach
Spell choujiego z paralem nie działa na transie 450 tzn paral nie działa
Na serverze gra 16 osób z czego 14-15 na bocie na trainach powód botów ? jak zwykle na takim serverze nie wchodzi GM nie pilnuje gracze dostają bana zmieniaja server rozumiem a może robienie jakiś eventów itp odciągneło by ich od bocenia 24/7 ? Adminie jak masz jakaś zaufaną osobę to podaruj jej GM najlepiej żeby to nie była osoba która ma wysoki lvl tylko nawet 1 ale żeby była bezstronna może jakieś reklamy servera bo ostatnio nawet server znikł z otservlist tam go znalazłem polecam zrobić jakaś sygnature filmik zachęcający do gry pokazać jakieś eventy że gra się nie nudzi po wbiciu 500 lvl co na elfie to jest 1 nocka zbalansować jakoś skille ponieważ przy 100 as bez eq bije się tak jakby miało się nadal 10 nic on nie daje dopiero od 140 w góre wiem że jesteś może zajęty robieniem update ale naprawdę nikogo na oku nie masz żeby pilnował graczy na servie jest 1 gm? chyba dany komuś i widziałem go raz jak pierwszy raz zalogowałem na server to on sam mi dał eq z gm nawet nic się nie pytałem kazał mi stanąć przy dp i dostałęm sealda + 6 madara armor uchicha brakowało tego że nie dał nic z kurama no chyba coś tu nie halo jest
Powrót do góry Go down
 
Regeny z itemów i inne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomysły-
Skocz do: