Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Reset]Pytania odnośnie reseta

Go down 
+2
Admin
Hyena
6 posters
AutorWiadomość
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePon Cze 09, 2014 7:47 pm

A więc mogłbyś mniejwiecej podać termin Update jak i reseta charów, wszyscy na to czekamy Smile)
-Co mniejwiecej bedzie dodanego z itemków Smile
-Jakaś nowa profesja ?Razz
-I najważniejsze, kiedy to się wszystko stanie bo już nuuudy a tak by zaczoł coś działąć ;P
-I co z zwrotem punktów Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 37
Join date : 17/08/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePon Cze 09, 2014 8:50 pm

Update jest przewidziany na piątek(13.06.14r) i wraz z update będzie reset charów.
Co do itemków to na pewno nowa broń/bronie, armor/armory  Naru 
W update wejdzie 7 nowych profesji był plan aby weszło 8 ale byśmy się nie wyrobili  Yondaime 
Co do punktów to z pewnością będę oddawał jeszcze nie wiem ile ale część na pewno  kthumb

@edit
Sorki z tą datą Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 10, 2014 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://nusots.forumpolish.com
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 2:22 am

piątek(09.06.14r) ta data pokazuje mi w kalendarzu że :
1.Już była
2.Był to poniedziałek ;P
3.Nie pij tyle ;P


A co to update to czekam z jezykiem spuszczonym ;P
Powrót do góry Go down
Kunek




Liczba postów : 11
Join date : 02/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: PKT ;D   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 9:44 am

No co do pkt mam nadzieje że większośc zostanie zwrócona
Kupiłem kurama set i mam nadzieje że pkt za niego odzyskam albo po resie sam set
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 8:09 pm

coś mi się wydaje że będzie piękna nocka z piątku na sobotę ;D i Admin tak poza tym , zrobił byś coś na stronie , a nie że mapy nie działają itd
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimeCzw Cze 12, 2014 8:03 pm

A o której godzinie mniejwiecej ten Update ?
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 9:20 am

i co i mamy 13...
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 37
Join date : 17/08/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 9:49 am

Serwer zostanie włączony o godzinie 20:00 a Accmaker zostanie odpalony o godzinie 18:00 i wtedy też punkty z przelewów będę oddawał a potem za smsy.
Powrót do góry Go down
https://nusots.forumpolish.com
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 10:33 am

ale smsy będziesz wysyłać czy jak ?
Powrót do góry Go down
Kunek




Liczba postów : 11
Join date : 02/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: pkt kurama set   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 12:04 pm

Ja kurama set kupiłem za pkt z przelewu ale przelewu dokonał brat kolegi nie ja, chyba załatwię email ale nie mam 100% pewności i na dodatek kupiłem ten kurama set w kwietniu wiec będę na stracie jeżeli nie odzyskam tych pkt z powodu kupienia kuramy miesiac wcześniej. Na stronce jest napisane że pkt z przelewu będą zwracane z maja a nie z kwietnia. Była by taka możliwośc odzyskania tych pkt z kuramy bo jeżeli nie to będę na stracie 30 zl.
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 4:05 pm

NIESTETY ALE NIE (SZKODA) ADMIN MÓWIŁ NA TS A RACZEJ PISAŁ ; TEŻ JESTEM NA STRACIE
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 4:06 pm

Ciesz sie że tylko 30 zł, z tego co wiem szpecial wydał jakoś 100 ++ zł Wink bo ma jakiś tam miesieczny abonament i nie ma co z ta kasa robić ;P
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 4:13 pm

no ale wiesz jaka to jest osoba nie bd pisał już jaka sam zgadnij ;x
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 4:56 pm

Ja tam akurat go lubie ;P Fajnie wjeżdza na pełnej pizdzie jak ktos go ujebie ;P Pełna Agresja prawie jak na meczach Wink
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 4:58 pm

no beka z niego może być ale gdy wbiłem do nich na ts'a i chciałem się dogadać i pogadać to ten wyzywał bez powodu i płakał xD
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 5:10 pm

Mam nadzieje, że odzyskam punkty z majowo kupionego prawie calego seta kuramy z sms xD
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 5:39 pm

odzyskasz ! z calego moja zwraca
Powrót do góry Go down
Kunek




Liczba postów : 11
Join date : 02/04/2014

[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: punkciki   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitimePią Cze 13, 2014 6:05 pm

Skoro ja kupiłem kurama set w kwietniu przelewem pkt zwracasz do 1 maja przelewem i sms to możesz oddac chociaż połowę pkt za ten kurama set.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Reset]Pytania odnośnie reseta Empty
PisanieTemat: Re: [Reset]Pytania odnośnie reseta   [Reset]Pytania odnośnie reseta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Reset]Pytania odnośnie reseta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pogadanki-
Skocz do: