Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany w profesjach

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
The author of this message was banned from the forum - See the message
Wolak

Wolak


Liczba postów : 20
Join date : 08/03/2014

Zmiany w profesjach Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w profesjach   Zmiany w profesjach Icon_minitimePią Mar 28, 2014 11:01 pm

Więc tak :
Naruto : Tak jak napisalas dobry pomysl .
Sasuke : Nie ma łatwego wbijania genjutsu. Normalnie się nim wbija jak inną profesją . Poprostu Susano sprawia, że jest tankowaty i jest nie do ubicia, za to ma słaby dmg. Znerfić susano. I zwiększyć dmg. To samo u itachiego . Ja bym zrobil, krótszy czas dzialania susano. Za to 60 % zycia zamiast 70 % .
Lee : Zawsze miał wiekszy as, moim zdaniem nie ma tam co zmieniać .
Sakura : Dać jej normalny as. Tylko zmiejszyć buff na taijutsu i senjutsu. Od 50 lv . Ja bym zrobił aby max to dodawalo 25.
Neji : Jeśli zostanie ktoś zlapany na przeciwko, nie da sie uciec ani zrobić kawarimi, jesli na ukos to da rade uciec i kawarimi . Ja bym mu nic nie zmieniał : ) Jeśli Byakugan doda skile to nie będzie mial wyszukiwania graczy ? . Chyba że zrobić oddzielne dwa spele, Byakugan do szukania . I taki co daje skile .
Kakashi : Mangekyo Sharingan : Zawsze trafia w graczy, znaczy co gralem na koriego koncie . To nie mialem przypadku aby nie trafiło .
Gaara : Ja bym mu nic dmg nie zmiejszał . Jest okej . Ma mniejsze dmg od innych w dodatku cieżko trafić z speli . Wiekszość speli typu vave .

Na podstawie doświadczenia z gry : ) Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Averisa

Averisa


Liczba postów : 33
Join date : 29/03/2014
Skąd : Górny Śląsk

Zmiany w profesjach Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w profesjach   Zmiany w profesjach Icon_minitimeSob Mar 29, 2014 5:27 pm

Co do Naruto jestem jak najbardziej za Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany w profesjach Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany w profesjach   Zmiany w profesjach Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmiany w profesjach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomysły-
Skocz do: