Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D

Go down 
+2
Tajska Piesc Weza
Kunek
6 posters
AutorWiadomość
Kunek




Liczba postów : 11
Join date : 02/04/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimePon Maj 12, 2014 3:35 pm

Witam
To link do mojego filmiku mam nadzieje że się spodoba :https://www.youtube.com/watch?v=OvZR8la9Bzc
trochę przydługi ale wyszedł moim zdaniem fajnie


Wiem że termin już minął ale za dużo tych filmików nie było ;D
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimePon Maj 12, 2014 7:36 pm

pewnie 1 błąd ma ale już nie płacz o ten 1 błąd  głowa sasuke 
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimeWto Maj 13, 2014 12:44 pm

Wszystko ładnie pięknie ale wiesz , w tym się powinno pokazać mapę co i jak i w ogóle , a nie pokazałeś 2 questy , które są obok siebie
Powrót do góry Go down
Kunek




Liczba postów : 11
Join date : 02/04/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Taki mały problem    Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:01 pm

Bym pokazał więcej ale niestety Varen ( wolaczek) i Koringon na mnie czatują wiec nie miałem możliwości pokazania czegoś więcej bo by mnie na 100 % znaleźli i zabili
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimeWto Maj 13, 2014 4:33 pm

Andrut napisał:
Wszystko ładnie pięknie ale wiesz , w tym się powinno pokazać mapę co i jak i w ogóle , a nie pokazałeś 2 questy , które są obok siebie
wiesz jak wolaczek wbije raz to na 1 dzień więc zrobienie questa jest trudne ;x
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 8:41 pm

Kunek napisał:
Bym pokazał więcej ale niestety Varen ( wolaczek) i Koringon na mnie czatują wiec nie miałem możliwości pokazania czegoś więcej bo by mnie na 100 % znaleźli i zabili

jak oni cały czas na trainach stoją
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimePią Maj 16, 2014 9:49 am

Andrut napisał:
Kunek napisał:
Bym pokazał więcej ale niestety Varen ( wolaczek) i Koringon na mnie czatują wiec nie miałem możliwości pokazania czegoś więcej bo by mnie na 100 % znaleźli i zabili

jak oni cały czas na trainach stoją

no bo jak nie gramy to co mają robić ?
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimePią Maj 16, 2014 10:27 am

★Nieśmiały★ napisał:
Andrut napisał:
Kunek napisał:
Bym pokazał więcej ale niestety Varen ( wolaczek) i Koringon na mnie czatują wiec nie miałem możliwości pokazania czegoś więcej bo by mnie na 100 % znaleźli i zabili

jak oni cały czas na trainach stoją

no bo jak nie gramy to co mają robić ?

no to zaczynam powoli nie rozumieć tego gościa
Powrót do góry Go down
Arox




Liczba postów : 23
Join date : 21/03/2014

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 5:09 am

Co tu rozumieć to proste jest wolak nas by tłukł a na dziti bez pomocy nie wpada bo wie, że padnie to nie wbija.
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitimePon Cze 23, 2014 9:05 pm

Zawsze masz mnie do pomocy Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D   Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Konkurs spuźniony ale ważne że jest ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [KONKURS] PREZENTACJA SERWERA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Eventy/Konkursy-
Skocz do: