Naruto Ultimate Shinobi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Naruto Ultimate Shinobi

Forum serwera Naruto Ultimate Shinobi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Ogólne]Propozycje

Go down 
+5
Tajska Piesc Weza
★Nieśmiały★
Kaminari
Pain Tendo
Hyena
9 posters
AutorWiadomość
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:35 am

A wiec zakładam ten temat w którym napisz co myśle że powinno być zmienione Smile

1.Skilowanie :
-As powinien lecieć szybciej (tak jak przed upem) skoro z lapy bije sie po 4k w moobki.
-Vitality też powinno lecieć szybciej.

2.Mapa
-Ogolnie uwazam ze ta mapka to nie wypal, pelno bugów, errorów, brak sag, brak Temari do misji..
Zabrales wszystko co bylo do roboty na tym serverze.
Ja jestem za tym aby stara mapka wrociła. Smile))) a ta co jest niech wróci do testów

3.Profesje
- Tu masz plusa bo sa w miare zbalansowane jedynym wyjatkiem jest Sasuke ktory ma baardzo duzo hp i hity też w c*** spore, ja mu zbijam 20% hp z last spela a on mi 40% (bo ma tyle hp)
-Skill Naruto Fuuton Rasenshuriken bije 2x jak sie ustawi pod odpowiednim kątem.

4.Eq
-Nie wiem czemu ale ten quest na Bashonen powinien wrocic + walnac mu bramke na 300 czy cos takiego
-Madara Uchiha Legs nie dają Ninjutsu.
-Imperial Legi (te co 'daja 25 ninjutsu') nie dzialaja

5.Pets
-Pety powinny zostać poprawione, dodać im troche hp + speeda

6.Exp
-Od 500 powinnien być jus stały exp rate np x3

7.Monster
-Jesli zmienia sie wartosc dmg to powinna byc ustosunkowana do wartosci hp, mojim zdaniem za duzo zabrales tego wspolczynnika dmg (7/9k hity bylyby miodzio)
-Monster Madara powinnien wrocic na swoje miejsce Smile to byla jakas frajda
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:24 pm

to jest racja , tak samo gdzie są questy które miały być?
Ja bym jeszcze dodał ani na 400 poziom , na którym jest 1 biju do ubicia reszta to akatsuki tak jak z ani 300 , dodałbym questy oraz mega hard quest na gunwaia gdzie np. do ubicia na końcu będzie Edo Madara bo to rzecz jasna jego broń

Admin podobno tu chodzi o dobro graczy   Yondaime

Ps.
I Do tego , co to ma być że gracz Madara Uchiha lvl 469 , expi sobie na wyspach na których nie ma dojścia , oraz nie ma tp Smile tak się nie powinno ułatwiać graczom przez teleportowanie ich


Ostatnio zmieniony przez Andrut dnia Sro Cze 18, 2014 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kaminari

Kaminari


Liczba postów : 1
Join date : 18/06/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:36 pm

Popieram, Questy i respy ktore byly atutem tego serva nagle zniknely + do tego as zostal w ch*j zmniejszony, jestem za tym aby stara mapka i skillowanie wrociło spowrotem.


Ostatnio zmieniony przez Kaminari dnia Sro Cze 18, 2014 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:37 pm

Ogólnie Pan Jarzyna Ze Szczecina z 490 na 501 wbił z 30 min jak nie mniej a ja od 492 do 502 od 8 rano do 14 klepałem, coś jest nie tak, nawet go wysensować nie mogłem...
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:40 pm

żarty żartami Admin ale jak chcesz komuś pomagać to załóż ewentualnie fundacje pomagającą domu dziecka , a nie , że to typa się dostać nie da a jak się stoi przy obito z sag gość jest far east ...
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:57 pm

a właśnie zapomniałem , a gdzie te "eventy" które tak miały być ?
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 12:59 pm

pytałem się o eventy i event ma być chyba w weekend Smile

nerf sasugej
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 1:25 pm

Pierw Lepiej żeby Monstery/Npc od sag przywrocil bo nudą wieje że aż szok ;P
Powrót do góry Go down
★Nieśmiały★

★Nieśmiały★


Liczba postów : 79
Join date : 03/04/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 2:00 pm

tylko że adm już o tym wie a o sasugeju nie wie
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 2:27 pm

a to ze neji za duzo leje wie ?
Powrót do góry Go down
Hyena

Hyena


Liczba postów : 21
Join date : 10/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 2:36 pm

Akurat neji nie bije za duzo ;P


Ostatnio zmieniony przez Hyena dnia Wto Cze 24, 2014 1:27 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : cofam to 72k z lasta tyle co shino a hp ma 2x prawie tyle co ja na shino + as mu leci szybko + kaiten daje 1 sec nieśmiertelności co wystarcza na pota, nin mu tez szybko leci... op w chuj tak samo jak sasuke)
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Averisa

Averisa


Liczba postów : 33
Join date : 29/03/2014
Skąd : Górny Śląsk

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 8:31 am

Co do straconych punktów zgadzam się. Też straciłam kilka tysięcy i póki co nie zanosi się na ich odzyskanie.Nie mam zamiaru płacić po raz kolejny, a bez pacc łatwo nie jest Smile Póki co czekam na odpowiedź od Administratora ( od kilku dni..).
Powrót do góry Go down
Zly Dotyk Boli Cale Zycie

Zly Dotyk Boli Cale Zycie


Liczba postów : 13
Join date : 03/10/2013
Age : 27
Skąd : Słubice

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 7:15 pm

tak samo spelle minato nie dzialaja jak powinny chodzi o ten od 150 ... jego teleporty to jakas patola na kolkach 20 rage z ajeden skok pozdro do tego Hiraishin ni No dan seal i sam skok nie dziala i jest napisane ze destination out of range nawet gdy stoje przy typku ... exp jest kur*a mniejszy jak byl przed resem o polowe a rate jest jakis popiepszony ze na 450 + lvl idzie gdzes w 10-15 min a madara uchiha i pan jazyna ze szzcecina wbijaja 20 lvli w pol godziny ... jesli nie miales nic dopracowanego to po kiedgo wala robiles ten up ... 60% rzeczy jest zjebanych maopa ma w chu*j i jeszcze troche debugow nie ma dederina i te wyspy ktore niby mialy byc od p[acca sa niedostepne a expic to jakas patola jeslinic ztym nie zrobisz to daje ci z 2-3 tygodnie i server upadnie ... bop ty maszz wyjebane na to i nadal czekam na zwrot pkt ... od startu serwera i nic ...
Powrót do góry Go down
Arikes




Liczba postów : 4
Join date : 14/06/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimePią Cze 27, 2014 2:41 pm

Admin po:
1. Przywróć stara mapę bo bez niej nie ma gry,
2. Przywróć exp,loot,questy,eq które było prtzed resem,
3. Napraw jutsu które nie działa np. buff Rock'a Lee i innych postaci,
4. Co z eventami? Miało ich byc mul a nie było ani jednego Sad
5. Przywróć szybkość skillowania jak przed resem,
A teraz z innej beczki... Ten up był zupełnie nie na miejscu nadeszły wakacje a wy akurat na te dni zepsuliście serwer z bardzo dobrego 4Fan'a na beznadziejny kilkodniowy otsik. Jeżeli chcecie odzyskać graczy o ile to jeszcze możliwe to się pośpieszcie i WYPIERDILCIE TE SYSTEMY Z WONO!.. i oddajcie stare. Przed tem grało po 40 typa i na prawdę polecił bym nie jednemu kupno pacc ale teraz serdecznie was zniechęcam gdyż to już nie jest serwer tylko śmietnik. Zrobiliście poprostu świetne rate.. Hahha.... Niby mniejszy exp a w dzień 500 lvl to wam wyszło pozdro. PEWNIE TO TYLKO SERWER DLA H A J S U !  a wy szukacie naiwnych. Przywróćcie stary serwer i będzie grywalność i powruci stara atmosfera NUS Very Happy Pięknie spędzone chwile [You must be registered and logged in to see this link.] i te wary z turkami Very Happy
Powrót do góry Go down
Pain Tendo

Pain Tendo


Liczba postów : 29
Join date : 13/05/2014

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSro Lip 02, 2014 1:19 pm

Arikes napisał:
Admin po:
1. Przywróć stara mapę bo bez niej nie ma gry,
2. Przywróć exp,loot,questy,eq które było prtzed resem,
3. Napraw jutsu które nie działa np. buff Rock'a Lee i innych postaci,
4. Co z eventami? Miało ich byc mul a nie było ani jednego Sad
5. Przywróć szybkość skillowania jak przed resem,
A teraz z innej beczki... Ten up był zupełnie nie na miejscu nadeszły wakacje a wy akurat na te dni zepsuliście serwer z bardzo dobrego 4Fan'a na beznadziejny kilkodniowy otsik. Jeżeli chcecie odzyskać graczy o ile to jeszcze możliwe to się pośpieszcie i WYPIERDILCIE TE SYSTEMY Z WONO!.. i oddajcie stare. Przed tem grało po 40 typa i na prawdę polecił bym nie jednemu kupno pacc ale teraz serdecznie was zniechęcam gdyż to już nie jest serwer tylko śmietnik. Zrobiliście poprostu świetne rate.. Hahha.... Niby mniejszy exp a w dzień 500 lvl to wam wyszło pozdro. PEWNIE TO TYLKO SERWER DLA H A J S U !  a wy szukacie naiwnych. Przywróćcie stary serwer i będzie grywalność i powruci stara atmosfera NUS Very Happy Pięknie spędzone chwile [You must be registered and logged in to see this link.] i te wary z turkami Very Happy


1.Po co przywracać mapę ? niech naprawi tą co jest .
2.Exp i loot jest trzeba tylko wiedzieć gdzie .
3.No to każdy czeka
4.Patrz pkt 4 xD
5.Niech taka zostanie , bo chodzi tu o utrudnienie w grze Smile

A Teraz "z innej beczki " ten up jak to Admin napisał : miał wyjść dobrze bo sprawdzał sam , zawsze są jakieś komplikacje no nie powiem bo przesadził , stary nus nie wróci bo by musiał każde konto oddać z każdym itemem który był a coś mi się wydaje że tak się już nie da .
Powrót do góry Go down
szpecial

szpecial


Liczba postów : 12
Join date : 19/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeCzw Lip 17, 2014 8:05 pm

tajski ty sie k**** nie udzielaj. wiecznie tylko sra i sra kuwra moze on pracuje ale nie ma czasu pewnie tez ma zycie prywatne przeciez jest czlowiekiem
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
szpecial

szpecial


Liczba postów : 12
Join date : 19/12/2013

[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitimeSob Lip 19, 2014 4:44 pm

Ej ziomus k**** ogarniesz ciape?
Jak k**** chcesz garc na tym jebanym wono gdzie hackuja konta a admin ma na to wyjebane to se tam graj ale nie jezdzij po adminie z nusa .

tyle .
pozdro szpec
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





[Ogólne]Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: [Ogólne]Propozycje   [Ogólne]Propozycje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Ogólne]Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Ultimate Shinobi :: NOWY SERWER! http://ninjaorigins.pl :: Pomysły-
Skocz do: